מומחים בליטיגציה

אם חברות הביטוח דוחות את תביעתכם לפיצויים בגין פוליסת סיעוד קיימת, השלב הבא הוא הגשת תביעה לבית המשפט. על אף שכמה שאנו רוצים להימנע מהגשת תביעות לבית המשפט, לעיתים אין ברירה אחרת.. 

כחלק מהגשת התביעה, כמובן נדרשת הופעה וייצוג בבית המשפט. 

משרדנו מתמחה בהופעה בבית המשפט, בכל הערכאות המשפטיות ועורכי הדין שלנו מקצוענים ובעלי נסיון בכל הנוגע לייצוג בתחום הסיעוד בפרט. כמו כן, עורכי הדין במשרדנו מתמחים בכל סדרי הדין הקשורים בתחום הביטוח הסיעודי, ואף מייצגים בכל הערכות המשפטיות. 

ישנם משרדים רבים המתמחים בליטיגציה אך יש לשים לב האם המשרד מתמחה בליטיגציה בתחום הביטוח הסיעודי, אשר הוא תחום שונה מתחומים אזרחיים שונים ויש לו מאפיינים ייחודיים. 

אנו, כבר מהשלב הראשון, מתמקצעים באיך להכין את הקרקע בצורה הטובה ביותר לצורך הגשת התביעה. לעיתים אנו נעזרים במומחה רפואי בתחום הגריאטריה / הפסיכו-גריאטריה, או מומחים אחרים בהתאם למצבו הרפואי והקוגניטיבי של הלקוח, זאת לשם הכנת חוות דעת מפורטת. 

כדאי לדעת כי חברות הביטוח נעזרות במומחה מטעמם ובדרך כלל התובע אף נדרש למומחה מטעמו, כאשר לעיתים ימנה בית משפט מומחה מטעמו כדי לתת חוות דעת. 

אנו נעזרים בכל הנדרש לצורך טיפול הטוב ביותר והמהיר (ככל האפשר).

אגב, לא בכל פעם תיק מתנהל בבית המשפט עד סופו. עורכי הדין ממשרדנו, מומחים אף במשא ומתן בתחום תביעות הביטוח הסיעודי ומכירים סוגי פוליסות רבות והשוני הקיים ביניהן. לעיתים, ניהול התיק אף מסתיים בטרם ניהול דיונים בבית משפט אלא תוך כדי ניהול משא ומתן , לאחר הגשת התביעה לבית המשפט. ניהול מקצועי יכול להביא לסיום התביעה בגביה מלאה , אף עוד בטרם מועד הדיון של בית המשפט. 

כיום, שיעור ניכר מהתובענות אשר מוגשות לבית המשפט מסתיימות כבר בהליך הראשוני של משא ומתן בין הצדדים ובמסגרת של הליך גישור. 

כמו כן, ניכר בתובענות הללו כי התובע זקוק לטיפול הטוב ביותר של התביעה שכן, הוא זקוק לפיצוי המגיע לו, לצורך טיפול סיעודי, 24 שעות ביממה ולכן התובענות הללו צריכות להיות מוגשות במהירות ויעילות מיד כאשר מתגלה כי התובע  זקוק לטיפול סיעודי. גילוי ואיתור מצב זה יכול להעשות ע"י התובע, הנפגע או בני משפחתו

לא כדאי להמתין או לחכות שתהיה תשובה אחרת . באם קיבלתם תשובה שלילית מחברת הביטוח, או מכתב דחיה שדוחה את תביעתכם לקבל את הכספים המגיעים לכם במסגרת הפוליסה, יש להגיש בהקדם תביעה לבית המשפט. לא לבזבז זמן מיותר.

אנו מודעים לקושי הרב ולבהילות שבדבר, ושמים את ליבנו בכך,  שכן קרוב המשפחה זקוק לעזרה מיידית ולעיתים אין בידי בני המשפחה, יכולת לעזור ולהיות שם בשבילם 24 שעות ביממה. על אף רצונם הטוב ולכן הכסף מחברת  הביטוח כל כך חשוב. 

לפיכך, אנו  משתדלים, ככל האפשר, לטפל בתביעה בצורה הטובה ביותר והמהירה (ככל שניתן) על מנת לסייע ללקוח הסיעודי. הורד את המצגת למחשב
ליצירת קשר וקבלת ייעוץ:
© כל הזכויות שמורות לורשה אסף ושות' משרד עורכי דין    |   הקמת אתרים - seo media  |  צילום - רגב כלף   |  Copyright ©   Warsha Asaf - Law Office